بانکداری

سامانه چاووش موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور با ایجاد سامانه چاووش باعث شده تا مدیریت حساب‌های بانکی را برای مشتریان حقیقی، حقوقی و حساب‌های مشترک آسان شود. بر اساس گزارشات منتشر شده، این موسسه به منظور ایجاد سهولت، افزایش امنیت و پاسخ به نیاز مشتریان حقیقی، حقوقی و دارندگان حساب‌های مشترک، سامانه چاووش را راه‌اندازی کرده است.

در نتیجه از این به بعد مشتریان حقیقی، حقوقی و دارندگان حساب‌های مشترک موسسه اعتباری نور می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعب این موسسه، ضمن مدیریت تمامی حساب‌های بانکی خود نزد این موسسه از خدماتی نظیر مدیریت امضاء و اثرانگشت، واریز دسته‌ای و گروهی، ثبت دستور پرداخت‌های آتی و دوره‌ای، مشاهده صورت‌حساب به‌صورت آنلاین، تعیین افراد امضاء کننده و همچنین ترتیب امضای آن‌ها و … بهرهمند شوند.

در ادامه این گزارش افزوده شده که مشتریان موسسه اعتباری نور می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این موسسه به نشانی www.noorbank.ir اپلیکیشن چاووش را برای گوشی‌های اندروید و iOS، دریافت کنند.

لازم به ذکر است مشتریان محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانند به صفحه اختصاصی این سامانه در سایت موسسه اعتباری نور مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره تماس 02142931010 به‌صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا