بانکداری

نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران

بروز رسانی جدید همراه بانک صادرات ایران با توانایی سرویس های پیچک برای ثبت، تایید و انتقال چک های جدید صیادی و دیگر تغییرات برای افزایش امنیت در انتقال وجه منتشر شد. بر اساس روابط عمومی این بانک، نسخه 2.0 اندروید و ios نرم‌افزار جدید همراه بانک صادرات ایران با قابلیت ارائه خدمات سامانه پیچک (ثبت چک، تایید چک توسط گیرنده و انتقال چک)، تغییر در سرویس صورت حساب، تغییر در سرویس انتقال وجه، تغییر در منوی خرید شارژ تلفن همراه، اصلاح و بهبود عملکرد برخی خدمات، رفع مشکل اشتراک‌گذاری رسید تراکنش و همچنین ورود با اثر انگشت منتشر کرد.

علاوه بر آن در این بروزرسانی، فیلد نوع توکن انتقال پیامکی و سخت‌افزاری به منظور افزایش و بهبود امنیت حساب‌های مشتریان پیاده سازی و رمز پیامکی جایگزین رمز حساب شده است. با استفاده از توکن سخت‌افزاری نیز امکان انتقال وجه از حساب به حساب سپهری سایرین به صورت دو تراکنش تا سقف 50 میلیون تومان پیاده‌سازی شده است.

سقف حواله های غیرحضوری مبتنی بر حساب اعم از درون بانکی و بین بانکی برای هر شخص در یک روز، 100 میلیون تومان است و بواسطه از توکن پیامکی کاربران می‌توانند رمز ثابت حساب را فعال نکرده و به جای آن از رمزی که هنگام درخواست تراکنش، به تلفن همراه آنها پیامک می‌شود، استفاده کنند.

مشتریان این بانک می‌توانند برای دریافت نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران به نشانی https://apps.bsi.ir یا بخش تنظیمات صفحه نخست نسخه پیشین همراه بانک صادرات ایران مراجعه نمایند.

این مطلب مفید بود؟

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا