دسته‌بندی نشده

ارائه خدمات ساتنا و پایا در خودپردازهای بانک دی

ساتنا و پایا دو سامانه خدماتی بانکداری الکترونیک می‌باشند که چند سالی است مورد توجه مردم قرار گرفته‌اند. «ساتنا» مخفف سامانه تسویه ناخالص آتی، و «پایا» به معنای سامانه اتاق پایاپای الکترونیکی یا ACH می باشد. در واقع تعریف هر دو سامانه را می توان محصولاتی از بانکداری الکترونیک دانست که امکان واریز و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک برای مشتریان ایجاد می کنند.

امکان دریافت خدمات ساتنا و پایا بر سامانه‌های فیزیکی بانکداری غیرحضوری بانک دی امکان پذیر شد. بر اساس گزارشات این بانک، این خدمات در حال حاضر بر روی خودپردازها، خودگردان‌ها، کیوسک‌های صدور کارت هدیه و پیشخوان‌های بانک دی (CASH LESS) قابل استفاده است.

مشتریان بانک دی مقدور می باشند با استفاده از کارت‌های این بانک در سامانه‌های اعلام شده، عملیات انتقال وجه در بستر پایا و ساتنا را به صورت 24 ساعته انجام دهند. سقف انتقال از طریق ساتنا و پایا و نیز سیکل‌های زمانی انتقال در سامانه‌های بانک دی، مطابق ضوابط اعلامی بانک مرکزی می‌باشد. علاوه بر آن، به منظور انجام عملیات ساتنا و پایا از طریق سامانه‌های فیزیکی بانکداری غیرحضوری بانک دی، باید شماره شبای مقصد مورد نظر خود را به همراه داشته باشید.

این مطلب مفید بود؟

دکمه بازگشت به بالا