کسب و کار

رویداد تخصصی در حوزه تکنولوژی‌های مدیریت ثروت

بطور کلی برقراری استارتاپ و نوآوری کاری پیچیده و سختی می‌باشد.  خصوصا در صنایعی مثل صنعت مالی این پیچیدگی بیشتر احساس می‌شود. سازمان‌ها و موسسات مالی با توجه به اهمیت امنیت در این فضا ملزم به رعایت انواع قواعد، پروتکل‌ها و چهارچوب‌ها هستند که البته به مرور زمان و برگزاری استارتاپ‌های گوناگون در این موضوع تخصص پیدا کرده‌اند؛

نوآوری باز مخصوصا بانکداری باز در حوزه مالی موجب شد تا استارتاپ‌های تکنولوژی محور و نوین به موسسات مالی بزرگ نیز نزدیک شوند. موسسات سنتی و بانک‌ها به مجوزها و اطلاعات دسترسی دارند و به خوبی بر قوانین این حوزه مسلط می‌باشند. در مقابل استارتاپ‌ها با توان نوآوری و دسترسی به تکنولوژی روز دنیا می‌توانند مکمل این شرکت‌ها باشند.

به همین جهت اولین رویداد نوین کمپ با محوریت حوزه تکنولوژی‌های مدیریت ثروت در 18 دی ماه 1399 کار خود را آغاز خواهد کرد.

دو دسته مخاطب در نوین کمپ وجود دارد که تیم‌ها و علاقه‌مندان به فضای مدیریت ثروت با طرح ایده‌های خود به عنوان اولین گروه مخاطبان قرار دارند و تیم‌های بالغ‌تری که برای ادامه مسیر توسعه استارتاپ خود نیاز به زیرساخت، سرمایه یا همکاری با شرکت‌های مرتبط دارند به عنوان گروه دوم مخاطبان قرار گرفته‌اند.

در این رویداد تصمیم بر آن است به فرصت‌ها و چالش‌های موجود این حوزه پرداخته شود و موقعیت‌های همکاری با گروه مالی اقتصاد نوین به خصوص شرکت مشاور سرمایه‌گذاری تامین سرمایه نوین را معرفی کند.

علاوه بر آن شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر پرشیا و شرکت مدیریت ثروت ستارگان در کنار گروه مالی اقتصاد نوین به عنوان سرمایه گذاران خارجی حضور دارند و تا سقف ۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری بر روی تیم‌های این رویداد را پوشش قرار خواهند داد.

سید امیرحسین شبیری، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری جسورانه پرشیا، در رابطه با سرمایه‌گذاری بر روی تیم‌های این رویداد بیان کرده است، در حوزه‌های پرداخت الکترونیک استارتاپ‌های زیادی وجود دارد اما متاسفانه به حوزه مدیریت ثروت توجه زیادی نشده و مشکلات قانونی زیادی برای استارتاپ های این حوزه است که حضور سازمان های رگولاتوری مانند فرابورس در این رویداد به عنوان حامی می‌تواند نکته مثبت و امیدوارکننده‌‌ای برای فعالان فینتک باشد. با سرمایه گذاری در این حوزه می‌توان نوآورتر بود. علاوه بر آن جدید بودن این حوزه باعث شده تا در حوزه تکنولوژی‌های مدیریت ثروت سرمایه‌گذاری کنیم. در این رویداد احتمال پیدا شدن یک ایده، تیم قوی و نوآور برای این حوزه وجود دارد.

این مطلب مفید بود؟

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا